Hizmet Sözleşmesi

HİZMET SÖZLEŞMESİ

 

1. TARAFLAR

A. HİZMET VEREN

Ünvanı : Ajansfa Medya ve Organizasyon A.Ş.

Adres : Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Tekfen Tower No:209 Kat:8 Oda:2 Şişli / İstanbul

Web-adresi : http://www.ohsadkurultayi.org

E-posta :  [email protected]

 

B. HİZMET ALAN

OHSAD Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları Konferansın’da http://www.ohsadkurultayi.org/ sitesi üzerinden alacağı konferans kayıt, konaklama, transfer ve tur hizmetlerini alan kişi veya tüzel kişilik.

 

2. ÜRÜN / HİZMET, ÖZELLİKLERİ VE TESLİMAT

HİZMET ALAN kayıt sırasında vermiş olduğu bilgiler ile 9. OHSAD Sağlıkta Ortak Çözüm Toplantıları Kongresi http://www.ohsadkurultayi.org/ sitesi üzerinden alacağı kongre kayıt, konaklama, transfer ve tur hizmetlerinin verilmesini kapsamaktadır. Verilen hizmetlerin ücretlendirilmesi sitemizde belirtildiği şekildedir. ( ücret miktarlarını sözleşmeye açıkça yazmak lazım)

 

2.1 ÜRÜN / HİZMET BEDELLERİ

KATILIMCI KAYIT ÜCRETLERİ

Katılımcı (paket) kayıt ücretleri 4 gece ultra her şey dahil konaklama*, havaalanı transfer, toplantı ve eğitim ücretleri, konuyla ilgili promosyonlardan yararlanmayı kapsamaktadır.

Kongre; Sueno Otel Delux /Belek’te yapılacak olup, geç kalan katılımcılar için alternatif konaklama otelleri internet sitesinden duyurulacaktır.

 

KONAKLAMALI KATILIM (PAKET)

Erken başvuru indirimli ücret (Tek kişilik oda): 770 € / 3465 TL

Erken başvuru indirimli ücret (Çift kişilik odada kişi başı): 620 € / 2790 TL

Erken kayıt ücretleri 6 Nisan Cuma 2018 tarihine kadar kayıt yaptıranlar için geçerlidir.

 

09 Nisan Pazartesi tarihinden itibaren geçerli fiyatlar

 

Tek kişilik oda konaklama ücreti: 830 € / 3735 TL

İki kişilik odada tek kişi ücreti: 660 € / 2970 TL

 

Son kayıt tarihi: 17 Nisan Salı 2018

 

Katılımcılar; 19 Nisan 2018 Perşembe günü öğleden sonra saat 14.00 te giriş yapıp, 23 Nisan 2018 Pazartesi günü kahvaltıdan sonra ayrılacaklardır.

 

MİSAFİR KATILIM (PAKET)

Katılımcı eş ve çocukları için indirimli 4 gecelik paket fiyat.

Eş ve yakınları: 600 € / 2655 TL

0-7 yaş 1. çocuk: Ücretsiz (Aile ile aynı odada)

0-7 yaş 2. çocuk: 300 € / 1350 TL (Aile ile aynı odada)

7-12 yaş çocuk: % 50 indirimli: 300 € / 1350 TL

 

OHSAD ÜYELERİNE İNDİRİM

Konaklamalı katılacak OHSAD üyelerine % 10 indirim yapılacaktır.

Bu indirim eş ve yakınları için geçerli değildir.

 

KONAKLAMASIZ KATILIM (PAKET)

Konaklamasız Katılım: 260 € / 1170 TL

Kısmi Katılım: 130 € / 585 TL

 

Konaklama almayan katılımcıların 20-21-22 Nisan 2018 tarihinde kongre merkezine giriş yapabilmeleri için belirtilen ücretleri ödemeleri gerekmektedir.

Bu tutarı ödemeyen katılımcıların kongre merkezine girişi sağlanamayacaktır.

 

* Yukarıdaki ücretlere KDV dahildir.

* Euro kuru 4.50 TL olarak sabitlenmiştir

* Euro kurundaki beklenmedik değişiklikler fiyatlara yansıtılacaktır.

 

Toplantılara günübirlik katılanlar öğle yemeği ve gündüz verilen diğer hizmetlerle, promosyon, sertifika, çekiliş gibi diğer katılımcılara verilen tüm hizmetlerden yararlanırlar.

 

3. KONUSU

İşbu sözleşme’nin konusu; HİZMET ALAN’nın HİZMET VEREN’in http://www.ohsadkurultayi.org/ web sitesinden elektronik ortamda satın alınan, işbu Sözleşme’de bahsi geçen niteliklere haiz hizmetlerin satışı ve ifası ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. HİZMET ALAN, satışa konu hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli ile satışa konu hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda onayladığını ve sonrasında elektronik ortamda hizmeti satın aldığını işbu Sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

 

4. KAPSAM

İşbu sözleşme ile HİZMET VEREN ve HİZMET ALAN arasında HİZMET VEREN’in HİZMET ALAN’dan belirli bilgilerini (adı,soyadı veya firma ünvanı, adres, telefon, e-posta) http://www.ohsadkurultayi.org/’da bulunan kayıt formu ile elektronik ortamda elde edeceği ve HİZMET VEREN’in söz konusu hizmetleri vermek için bu bilgilere sahip olması gerektiği konusunda mutabık kalmıştır.

 

5. SÖZLEŞME TARİHİ, SÜRESİ VE FESİH

İşbu Sözleşme HİZMET ALAN ve HİZMET VEREN arasında, HİZMET ALAN tarafından okunduğunun ve kabul edildiğinin beyan edildiği an web üzerinden akdedilmiş olup, bu andan itibaren hüküm ve sonuçlarını doğuracaktır. Sözleşme süresi Müşteri’nin ilgili hizmet için sipariş sırasında belirtilen şekilde ve hizmet bedeli banka hesaplarımıza geçtiği tarihte başlar ve talep edilen hizmet veya hizmetlerin verilmesi ile son bulur.

6. CAYMA HAKKI

HİZMET ALAN cayma/iptal hakkını sözleşme başlangıç tarihinden itibaren 02.04.2018 tarihine kadar yazılı olarak bildirmesi durumunda kullanabilir. 02.04.2018 tarihine kadar yazılı olarak bildirilen iptallerde tahsil edilen ücretin %50’si geri ödenecektir. HİZMET VEREN 02.04.2018 tarihinden itibaren yapılan cayma/iptal bildirimlerini kabul etmeyecektir ve alınan hizmet bedelini geri ödemeyecektir.

 

7. ÜRÜN/HİZMET BEDELİ VE ÖDEME

HİZMET VEREN’in http://www.ohsadkurultayi.org/ web sitesi üzerinden elektronik olarak veya HİZMET VEREN’in belirttiği banka hesap numaralarına ödemekle yükümlüdür. HİZMET ALAN ’ın kayıt sırasında onaylaması halinde vermiş olduğu kredi kartından elektronik olarak tahsil edilecektir. Herhangi bir nedenle hizmet bedeli ödenmez ise, HİZMET VEREN hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir. HİZMET ALAN, Hizmet bedelini zamanında, gereği gibi veya hiç ödememesi halinde temerrüde düşmüş sayılacaktır. HİZMET ALAN’ın temerrüde düşmesi halinde HİZMET ALAN aylık %4,5 oranında faiz ile birlikte söz konusu faturayı ödemekle sorumlu olacaktır. Gecikme bedeli, gecikmenin ilgili olduğu faturanın ödenmesinden sonra günlük olarak hesaplanıp fatura edilecektir. HİZMET VEREN bu durumda hukuki yollara başvurabilecek olup; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini HİZMET ALAN’dan talep edebilecektir.

 

8. YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşmeden kaynaklanabilecek ihtilaflarda, İstanbul (merkez)  Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.