Ajansfa

Uzmanlaşmanın geçerli olduğu çağımızda sınırsız memnuniyet anlayışıyla hareket eden Ajansfa, sektörde derinleşerek hizmet verdiği kuruluşların güvenilir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

SINIRSIZ MEMNUNİYET

Geçmiş başarılarının ışığında yeni bir yapılanmaya giden Ajansfa, Fa Kongre ve Fa Event ile hizmet yelpazesini genişletirken, hizmet kalitesini de artırmıştır. Ajansfa, detayların önemli olduğu gerçeğinden hareketle, inovatif fikir ve projelerin odağı olmaya devam etmektedir.

İNOVASYONDA İNSANİ BOYUT

Yıllarca sağlık sektöründe çalışmanın getirdiği bilgi birikimi ve kariyer avantajlarını profesyonellikle birleştiren Ajansfa, organizasyon hizmetlerinin yanı sıra yürüttüğü kurumsal yayıncılık, tanıtım, prodüksiyon ve sosyal sorumluluk projelerini de Health Media markası ile profesyonel bir çatı altında kurumsallaştırmıştır.

Başarının verdiği güven ve sektördeki gelişmeler ışığında sürekli kendini yenileyen Ajansfa; başta sağlık sektörü olmak üzere tüm sektörlerde organizasyon, medya, turizm ve sosyal sorumluluk alanlarında güçlü projelere imza atmaktadır.

GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Ajansfa, yılların tecrübesine dayanan bilgi birikimi ve enerjisini sizlerle sinerjiye dönüştürmekten onur duyar.

 

www.ajansfa.com