10. OHSAD Kurultayı Başarıyla Tamamlandı
 
Kamu, özel sektör ve sağlığın tüm bileşenlerini bir araya getiren OHSAD Kurultayı, 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında 10. kez, Antalya’da yoğun bir katılım ve başarıyla tamamlandı.
 
10. OHSAD Kurultayına; Cumhurbaşkanlığı Gıda ve Sağlık Politikaları Kurulu Üyeleri Dr. Sema Ramazanoğlu, Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Dr. Ümmü Gülşen Öztürk ve Zülfiye Füsun Kümet ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Sağlık Bakan Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci, Sağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Dr. Abdülvahit Sözüer, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Tekin ve Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı gibi üst düzey bürokrat, sağlık yöneticisi ve sektör temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti.
 
Binden fazla ziyaretçinin katılımı ve 66 firmanın sponsor olarak ve fuar katılımcısı olarak yer aldığı Kurultayda, kaliteli ve sürdürülebilir bir sağlık sistemi ile sağlık sektöründe yaşanan gelişmeleri değerlendirmek, sektörün sorunlarını masaya yatırıp ortak çözümleri konuşmak üzere onuncu kez bir araya gelen, katkı ve katılım sağlayan tüm sağlık mensuplarına teşekkür ederiz.

OHSAD