Kamu, Özel Sektör ve Akademisyenler Afiliasyon için 10. OHSAD Kurultayı’nda Biraraya Gelecek

Sağlık sektörünün önemli tartışma ve gelişim alanlarından birini oluşturan “Afiliasyon” konusunda yaşanan sorunlar, talep ve öneriler OHSAD Kurultayı’nda tartışılacak.

10. OHSAD Kurultayı, “Sağlık Hizmetlerinde Stratejik İşbirliği ve Afiliasyon” başlıklı oturum ile hastane yöneticileri, akademisyenler ve Sağlık Bakanlığından yetkilileri ağırlamaya hazırlanıyor.

SAĞLIK HİZMETLERİNDE STRATEJİK İŞBİRLİĞİ VE AFİLİASYON
10. OHSAD Kurultayı’nın ikinci günü (19 Nisan 2019, Cuma), Sağlık Hizmetlerinde Stratejik İşbirliği ve Afiliasyon Oturumu, Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl’ün moderatörlüğü ve OHSAD Temsilcisi Doç. Dr. Bahri Teker ve OHSAD Müdürü Ayşegül Bildirici Suna’nın koordinatörlüğünde gerçekleşecek.

Oturumda Kamu’da Sağlık Bakanlığı hastaneleri ile Devlet üniversiteleri, özel de ise 15 Şubat 2018 sonrası özel sağlık işletmeleri için getirilen planlama ile birlikte gündeme gelen ve aradan geçen zamanda sektörün önemli tartışma ve gelişim alanlarından birini oluşturan Afiliasyon alanında yaşanan sorunlar ile birlikte yeni talep ve önerilerin tartışılması amaçlanıyor.

Oturumda, Medipol Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabahattin Aydın, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Tekin, Özel Sağlık Platformu Derneği Başkanı Dr. Mehmet Altuğ ve OHSAD Genel Sekreteri Dr. Uğur Baran’ın konuşmacı olarak yer alacak.

Sağlık Hizmetlerinde Stratejik İşbirliği ve Afiliasyon Oturumu
Koordinatörler:
OHSAD Temsilcisi Doç. Dr. Bahri Teker
OHSAD Müdürü Ayşegül Bildirici Suna
Moderatör: Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl
Konuşmacılar:
Medipol Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabahattin Aydın
S.B. Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Tekin
Özel Sağlık Platformu Derneği Başkanı Dr. Mehmet Altuğ
OHSAD Genel Sekreteri Dr. Uğur Baran

X
X
X